Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1

Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1 - hrdých The Scoripons
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Trochu ze soukromí?

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 11:28 pm

Já naštěstí aspoň hodinu tejdně můžu hrát fotbal.. přihlásil sem se ve škole na tělocvik, ale moc to neni no.. a ještě nám teď skrouhli dva pondělky kvůli těm svátkům...
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 7:19 pm

Jo to já mam taky, ale je to jen takovej sranda fotbálek, neni to nic proti hokeji.
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:01 pm

No jasný, sou to sporty dost rozdílný...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 7:00 pm

Nejlepší je stejně vždycky ten sport, kterej děláte s chutí a pro zábavu. A jelikož mi kolena toho pohybu už moc nedopřejou, tak pro mě je nejlepší sportování u sklenice dobrýho pivka.
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 9:08 pm

jo kryglistika neni špatnej sport Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 11:12 pm

Jo tak to cizí slovo neznám, ale na to pivo si taky rád zajdu.. ale ne sportovně, jen tak pro zábavu... Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 11:15 pm

A copak pánové pijete? Já mám nejraději Twisted Evil RADEGAST cheers .
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 11:43 pm

Já nemám nic konkrétního, ale takový ty stálice jako plzeň, gambáč i krušovice, tak ty mi vůbec nevadí.

O víkendu jsem proseděl u pc 21h!!! Mezitím jsem si dal vánoční zázvorový pivo, co jsem dostal k Mikuláši. Lidičky, to bych dával pít vězňům za trest a už by si sakra rozmysleli, jestli dělat kriminál... To, co ze mně po tom jednom pivu vylezlo, bylo něco mezi poblitím a intenzivní poslintáním (vyblil jsem sliny, co trochu smrděli). Málem jsem si poblil klávesnici... drunken
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 11:58 pm

jojo člověk by měl pít jen to co zná. V sobotu jsme taky trošku pařili ( zítra mi bude 40 ) a padlo na to trošku více slivovičky než jsem čekal. No a jednoho docela slušnýho pivaře to zmohlo víc než bylo zdrávo.
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 6:19 pm

lol! červená karta v kryglistice lol!

Jinak gratuluji předem ke 40. cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:00 pm

Díky mnohokrát Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:08 pm

Taky gratuluju :-D kulatý narozky :-D
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 11:12 pm

znovu děkuji Razz Embarassed Razz Embarassed Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:05 am

no jo, slivovice neni pivo.. to sem byl loni u kamaráda na chatě, místo patnácti jsme se sešli čtyři a on tam chudák měl od sedmi různejch lidí domácí slivovice.. no a protoze já panáky nikdy, a jednou za uherak slivku, tak to zůstalo na mě.. ty tři chlastali pivo a rum a vodku a já koštoval slivovici.. poslední co si pamatuju je, že sem vybral dvě a nemohl se rozhodnout která je lepší.. ale to ráno bylo krušný, to vám povídám...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:13 am

s tím nelze jinak než souhlasit Suspect
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:20 am

drunken Sleep lol! lol! lol! jj, tak takhle maj vypadat pořádný akce.
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 7:25 pm

no pokud člověk pije jen slivku (samo kvalitní bez ocasu) a nemíchá nic jinýho tak rána bejvaj vpoho. vim to z vlastní zkušenosti, pořádaly sme občas dobrý akce. měl sem 3 kolegy moraváky a když se pálilo vždy dovalily loňský zásoby a to byl rachot. a ko nemíchal tak ráno fungoval, jenže takovejch nás bylo málo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 7:52 pm

no jo ale i sebelepší slivka se musí zapíjet a nejlepší je dobrá 10
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 10:18 pm

zapíjet kvalitní je barbarství scratch
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 10:30 pm

Každej z nás pochází tak trochu z barbara, tak proč se tomu bránit?
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 10:57 pm

zapíjet se má, ale se slívkou jsem neměl tu čest...
samozřejmě zapíjet je nejlepší 10° vepřo-knedlo-zelo Wink
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 10:58 pm

tak to máš pravdu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trochu ze soukromí?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1 :: Pro členy gildy :: Spam doupě-
Přejdi na: