Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1

Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1 - hrdých The Scoripons
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Trochu ze soukromí?

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 11:58 pm

Ahoj, nechcete se podělit o svou identitu? Aspoň něco z ní.

Třeba já jsem Míra, což znamená, že jsem klučina...
Je mi 16, přesné datum mám na profilu.
Chodím na Gymnázium Cheb v Chebu study lol!
Chystám se chodit na Vysokou školu ekonomickou, popřípadně jinou podobnou vejšku, stačí když budu moc pracovat s čísly.
Jak jste si již někteří všimli, mám rád Vanessu Hudgens, i když Hilary Duff je taky pěkná queen . Taky mám rád statistiky geek

A co vy? Podělíte se? Toto je soukromé fórum a přístup sem má jen registrovaný. Do některých fór neregistrovaný může, ale jen do těch veřejných a to toto není. To jsou například úspěchy hráčů a gildy.
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 12:05 am

Ahoj, já jsem Pavel a 9.12 mi bude.................................---------------- 40.

Jsem obchodním zástupcem fy Pilana Market.
Specializujeme se na prodej potřeb pro stoláře, truhláře a pilnice.

Vzhledem k mému věku mám rád kapely ražení Metallica, Iron Maiden a pod.
Basketball
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 6:20 pm

Ahoj, no tak já jsem Lenka

je mi 13 ale uz se mi blíží čtrnáctka Basketball


Chodím na základku v Liberci v ulici Elišky Krásnohorské, za školu hraju závodně basket a chodím i na atletiku ( ve škole Smile ) Jinak nevím co dál dodat, dyžtak se ptejte, možná odpovím a možná taky ne jocolor
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 7:38 pm

Ahoj já sem Radek a je mi 43.
Sem voják z povolání a dělám ve směném provozu což znamená že chodim 2x týdně na 24h jinak sem doma což má obrovské výhody.
Nejraději rybařim a hraju nohejbal. Mám dvě ratolesti Adélku 6 let a Jakuba 3 roky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 9:13 pm

Ještě že jsi mi to připoměl. Mám taky 2 potomky. Kluk Jakub měl nedávno 17 a holka Pavla má 14 roků


Jakej jsi měl nejlepší úlovek?
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 10:06 pm

pokud myslíš ryby tak kapr 74cm 17,26kg co do délky a váhy jinak čeho si nejvíc považuju je úhoř 94cm 2,45kg a supr úlovek lín 54cm 3,75kg jenže to je všechno už strašně dávno poslední roky to sou jen průměrný úlovky
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 10:34 pm

sem to nepatří vymažem to a přejdem na pokec
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 12:53 am

To je v poho, klidně si tady pište, je to přece jen Spam doupě Twisted Evil

Wow, to koukám, finalfore, já jsem mladší než tvůj syn a jsem tvůj "nadřízený" lol! lol! lol!

rad1111, tak teď už vím, proč jsi tak dobrý, čas sice není všechno, musí se to trochu umět, ale i tak jsi díky tomu dost dobrý queen

A gratuluji k ůlovkům, i když myslím, že lepší je ulovit dvacítku nebo o něco víc (nic proti, 13-14 je přece jen málo-LilieL tongue )
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 8:50 am

No já vím že je mi málo :-D , ale mám i mladší ségru (neseženu vám ji protože se s ní nestýkáme )
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 8:15 pm

Zofriax napsal:
To je v poho, klidně si tady pište, je to přece jen Spam doupě Twisted Evil

Wow, to koukám, finalfore, já jsem mladší než tvůj syn a jsem tvůj "nadřízený" lol! lol! lol!

rad1111, tak teď už vím, proč jsi tak dobrý, čas sice není všechno, musí se to trochu umět, ale i tak jsi díky tomu dost dobrý queen

A gratuluji k ůlovkům, i když myslím, že lepší je ulovit dvacítku nebo o něco víc (nic proti, 13-14 je přece jen málo-LilieL tongue )

To máš sice pravdu, ale někdy podle řečí bych v tom ani takovej rozdíl neviděl. Nedávno si mladá psala po ICQ s kámoškou a občas mi to dala přečíst. Kdybych na tom světě nebyl už tak dlouho, tak bych se snad i červenal !!!
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 10:30 pm

Já nejsem tak dlouho Embarassed lol!
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 7:38 pm

To mě těší že svým věkem(27) tu nejsem dědkem afro
Návrat nahoru Goto down
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:35 pm

Tak tedy vážení, asi bych jakožto senátor neměl zůstat pozadu a přihodit svou trošku do mlýna.
Je mi 21, jsem z budějovic, vystudoval jsem střední zemědělku, obor (nesmějte se, je to pravda) Výpočetní technika, pak jsem dělal půl roku obchodního zástupce - paušály O2 a T-Mobile, pak třičtvrtě roku vedoucího skladu v jedný nechutný a přiblblý loupárně brambor, třičtvrtě roku v Madetě jako reklamační pracovník a letos jsem se vrátil ke studiu.. opět zemědělka, ale tentokrát vysoká.. tongue
To jste mne překvapili s těmi věky i povoláními.. dokonce voják z povolání, hmm.. Můj bratr se chce tenhle školní rok přihlásit někam do třebové na střední.. třeba ho tam srovnají... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:20 pm

Á další hnojař vítej v klubu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:36 pm

Mackye tomu nevěř dneska už to neni jako dřív bohužel a bohu dík Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 12:10 am

Cull, ty jsi taky de la Kejda? Laughing
rad1111, to je blbý, ten by to potřeboval jako sůl.. před rokem a půl od nás odešel táta, je to mámin mazánek a mě můžou leda rupnout nervy... Mad
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 8:42 am

Nech ty nervy rupnout, seš jeho brácha ne? Máš taky svý práva Laughing
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 2:04 pm

no na to neni žádná rada jen ty nervy držet na uzdě protože když rupnou může to člověka mrzet po celý život. rodinu máme jen jednu. jinak doporučuju poslat ho na intr a to co nejdál to ho naučí že život je sviňa a že se musí o sebe postarat sám.
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 8:50 pm

No myslwela jsem aby mu ty nervy ruply jen trochu, nejaká ta káze%n přece musí být Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:21 pm

No kdyby se dostal na tu vojenskou do Třebový, bylo by to fajn.. Twisted Evil
To vim že se musim držet, bych ho vola zabil jednou ranou kdybych chtěl.. jenže někdy je těžký nechtít.. ten blbec si to prostě neuvědomuje... Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 10:16 pm

No pokud je v tvojí rodině tak je možný žes býval jako on!?! Laughing lol! I tys byl jednou takovej capart jako sme my
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 10:24 pm

LilieL napsal:
No pokud je v tvojí rodině tak je možný žes býval jako on!?! Laughing lol! I tys byl jednou takovej capart jako sme my

dost dobrý Razz Razz Razz
Návrat nahoru Goto down
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:13 pm

kdepak, já měl jinou výchovu.. čim jde svět dál, tím rychleji se všechno mění.. a nějaká čest, pravda a podobně, to už jsou jen nápisy...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:42 pm

No netvrdil bych to tak docela. Jen těch lidí co to uznávají Sad nějak ubývá.
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 10:06 pm

Bohužel je to tak.

Včera jsem zjistil, že momentálně nemůžu nikde v blízkosti bydliště trénovat ani hrát hokej, který hraju (jsem hrál) 7 let... Život je vážně sviňa a někteří lidé tomu ještě pomáhají... Mad
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
Sponsored content





Trochu ze soukromí? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trochu ze soukromí?   Trochu ze soukromí? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trochu ze soukromí?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1 :: Pro členy gildy :: Spam doupě-
Přejdi na: