Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1

Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1 - hrdých The Scoripons
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co dalšího hrajete

Goto down 
+2
Zofriax
rad1111
6 posters
AutorZpráva
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 5:26 pm

Tak si říkám jestli s hrajete ještě něco jinýho nebo jen Gladiatuse.
Já sem se přihlásil na Metin 2 a docela mě to chytlo, člověk jen nesedí a nečeká než doběhne čas.
Taky hraju Ikariam jenže to je už docela hrůza čekám desítky hodin než doběhne stavba.
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:14 pm

V současné době hraju ještě Brejk a RuneScape, ale to už mě moc nebaví. Hrával jsem kdysi Webgame, Escarlat a strašně moc podobných textovek. Travian jsem hrál na s5 a byl jsem v alianci, která byla mezi vítěznými, i když sama div světa postavit nedokázala.

Jinak si občas zahraju nějaké ty flashovky.
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:31 pm

no ještě sem hrál divoký kmeny na 3 servrech ale jak sem se rozjel už sem to přestal zvládat tak sem se na to vykašlal a ješě mastim The West ale jen okrajově
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:51 pm

No já hraju ještě the-west.cz na obou světech a pak hraju zaklinaci-mistrimece.com , jsou to dobrý hry ;-)
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 7:01 pm

zaklinaci-mistrimece.com tak to neznám ale du se mrknout jinak The West neni špatný ale štve mě to dlouhý čekání a malá hratelnost
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 12:13 am

To jo, ale je to aspon o necem ;-) A jinak ti mistrimece jsou uplne jinej typ onlinovek ;-) Když si zvykneš tak je nejnej!! :-)
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 5:29 pm

Já jsem se teď zase po hodně dlouhé době vrátil k CSM 2002 FE - fotbalový manažer, offlinovka.
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
Mackye
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 156
Registration date : 07. 10. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 12:29 am

webgame, melior annis, west
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 10:43 pm

Nějakým zázrakem jsem se dostala na svět jedna (u westu) , asi se jim uvolnilo místo nebo rozšířili max. počet hráčů ;-)
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 10:07 pm

west hraju taky na 1 skoro od začátku ale moc mě nebere vše tam trvá strašně dlouho a na slušnou práci nenarazíš nedávno sem přeházel zkušenosti abych moch stavět nádraží a na odstaní slušnou práci mě chybí kolem 60 bodů Sad Mad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 10:11 pm

To se mi právě na tý hře líbí, nemůžeš všechno dostat hned, musíš makat a makat, abys měl na další práci :-D Tady se hodí trpělivost. Je to tam takový klidný, neuspěchaný ;-)
Návrat nahoru Goto down
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 11:51 pm

klidný, neuspěchaný to sedí ale na mě je to až moc klidný
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 9:12 pm

Laughing Laughing Laughing Já mam taky rád ty klidný. Já osobně třeba nedokážu pořádně hrát Warcraft 3, prostě to nestíham. Třeba Heroes zvládam bez problému, ale ty mě zase moc nebaví, takže jedině s cheatama dohrát za jediný tah kampaň Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
LilieL
Papež
Papež
LilieL


Poeet p?íspivku : 203
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 8:55 am

U těchdle klidnějších nemusíš mít takovej strach že hodně klesneš :-D Tam to prostě nikdo nebere :-D
Návrat nahoru Goto down
Yusuke14

Yusuke14


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 29. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeFri Feb 27, 2009 9:51 pm

Mno tak já hraju treba Ikariam, Montersgame, ap ka este dalsi blbiny.. teed sem teda zacla Katsuro je to skoro jako gladiatus akorat ze se samurajem Razz ke to skoro to samy XD lol!
Návrat nahoru Goto down
Zofriax
Bůh
Bůh
Zofriax


Poeet p?íspivku : 424
Age : 32
Registration date : 14. 09. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 12:41 pm

Teď hodně hraju Mafia Wars na Facebooku.
Návrat nahoru Goto down
http://scorpions.inmyclan.com
JJJAAANNN




Poeet p?íspivku : 13
Age : 27
Registration date : 08. 01. 09

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: NIC   Co dalšího hrajete Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 5:59 pm

ja tedka nehraju vubec nic mam zaracha za znamky 5,5,5,5,5,5,5,4Čj
Návrat nahoru Goto down
http://feargild.estranky.cz/
rad1111
Papež
Papež



Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 04. 10. 08

Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 12:31 pm

JJJAAANNN napsal:
ja tedka nehraju vubec nic mam zaracha za znamky 5,5,5,5,5,5,5,4Čj

tak to je hustý a dost mi to připomíná ty moje ale naštěstí jen z diktátu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co dalšího hrajete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co dalšího hrajete   Co dalšího hrajete Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co dalšího hrajete
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum gildy Nikova_a_Ziziho_pripravka1 :: Pro členy gildy :: Spam doupě-
Přejdi na: